apie mus

Kaimo turizmo sodyba „Tarp liepų” yra tarp Starkonių ir Medinos miškų, prie ilgiausios Lietuvos upės Šventosios, į kurią, sodybai priklausančioje teritorijoje, įteka Jaros upė. Šią, dviejų upių ir vandens maršrutais turtingą, vietovę pamėgę baidarininkai, o gamtos ir istoriniais įvykiais besidomintys svečiai turi galimybę aplankyti daug lankytinų vietų šiose apylinkėse. Visada džiaugiamės galėdami pasidalinti svetingumu, pasididžiuoti sodyboje saugomais protėvių sendaikčiais, bylojančiais turiningą praeitį ir teikiančiais ramybę bei gerą aurą.
Galėsite mėgautis gamtos ramybe ir įdomiai leisti laisvalaikį. Turėsite progą dviračiais pakeliauti 1863–1864 m sukilėlių takais, pasigrožėti tarp miškų pastatyta unikalia medine Inkūnų bažnytėle, čia kuriamu „ATMINTIES” skulptūrų parku, atsigaivinti ”stebuklingo Inkūnų“ šaltinio vandeniu, pasivaikščioti ar apvažiuoti, pažymėta dviračių maršruto trasa, apylinkes. Daug sužinoti apie šias vietas jums padės čia įrengti informaciniai stendai. Miškų glūdumoje išnykę ir dar likę kaimai, senos kapinaitės liudija ilgą, turiningą čia gyvenusių žmonių praeitį su įvairiais istoriniais įvykiais.
Sodyba ,,Tarp liepų” – senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys tiek ramaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams. Čia populiari vieta savaitgaliniams įmonių renginiams, nes didelė teritorijų erdvė, vos ne kieme prasidedantis miškas, tvenkiniai, sporto aikštelės, upių maršrutai baidarėms ir galimybė pravesti seminarus ar konferencijas kiek kitaip, vilioja visus norinčius atitrūkti nuo miesto triukšmo ir ritmo.
Kultūringų grupių, vertinančių jaukumą, kultūrą ir švarą laukiame ištisus metus. O Jūsų laukia geras poilsis ir pažintis su nuostabios gamtos istorijos ir kultūros turtais apdovanotu kraštu. Ramaus poilsio mėgėjus, kviečiame pasinaudoti poilsiniais kelialapiais darbo dienomis nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 11 val. Jiems taikomos ypač palankios kainos.