Apgyvendinimas

Pagrindinis namas
„Tarp liepų“ sodybos pagrindinio namo statybai panaudotos tik ekologiškos statybinės medžiagos. Pagrindiniame name yra penki kambariai, kuriuose yra galimybė pernakvoti iki 18–20 žmonių. Name įrengti keturi sanitariniai mazgai, yra karštas vanduo, centrinis šildymas. Grupėms organizuojamas maitinimas. Pobūviams rengti yra iki 30–35 vietų židinio-pobūvių ir renginių salė su baru ir lauko terasa. Joje yra iš sodybvietėje surinktų lauko riedulių įrengtas židinys, lauko baldai. Šalia šio pagrindinio sodybos pastato pastatyta pavėsinė su lauko krosnimi ir stacionaria šašlykine.
Pagrindiniame 5 kambarių (4 numerių) ir mediniame 4 kambarių name su svetaine, pirtimi. Darbo dienomis galima apsistoti atskiruose dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose kambariuose, kuriems yra priskirti sanitariniai mazgai, lovos dvigulės, kai kur viengulės. TV yra bendrame hole ir svetainėje.
Medinis rąstinis namas ant tvenkinio kranto
Ant tvenkinio, kurio plotas 0,5 ha, kranto pastatytas rastinis pastatas. Jame 22 kv.m. svetainė, mini virtuvėlė, priešpirtis, WC, du dušai ir garinė pirtis. Antrame aukšte jaukūs keturi kambarėliai su atskirais WC.

Čia gali apsinakvoti nuo 9 iki 15 svečių grupė (9 stacionarios ir 6 papildomos miegamos vietos). Šalia šio namo įrengta pavėsinė su stacionariu griliumi. Iš namo laiptais galima tiesiai patekti ant tvenkinio tiltelio su stogine.

VIP dviviečiai (2+1) poilsio nameliai

Ne sezono metu nameliai „VIP Forest Dreams Villa“ – puikus pasirinkimas darbostogoms bei poilsiui!
Užsisakant ilgesniam laikui, taikomos NUOLAIDOS – kaina derinama individualiai.

Atokiau nuo pagrindinių sodybos pastatų, gražioje vietoje ant tvenkinio kranto, šalia miško ir elnyno, nuomojami du nauji poilsio nameliai.
Nameliai dviviečiai (arba šeimai – 2 suaugę ir 1 vaikas).

Kiekviename namelyje:

  • Pirmame aukšte (35 m2): svetainė su TV ir minkštais baldais, malkomis kūrenama krosnele, virtuvėlė su valgomuoju, sanitarinis mazgas su dušu.
  • Šildomos grindys.
  • Antrame aukšte – miegamasis kambarys.
  • Bevielis internetas (Wi-Fi).
  • Terasa su lauko baldais ir puikiu vaizdu į mišką ir elnyną.

Viename namelyje (namelio terasoje) yra karšto vandens kubilas – Ofūro vonia.